PZT - CMT 8:00 - 18:00

Yaşam Alanlarına Korkuluk Seçenekleri

Güvenliğin her alanda olduğu gibi yapıların ortaya çıkarılması noktasında da dikkate alınması gerekiyor. Özellikle balkon ve merdivenlerde, korkuluk kullanımı ile gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Seçilecek olan korkuluk için kullanılacak olan malzeme, estetik açıdan bu alanlara katacağı görsel zenginlik de en az güvenlik kadar önem kazanabilmektedir. Bu nedenle merdiven korkuluğu veya balkon korkuluğu seçiminde bu kriterleri göz önünde bulundurmak gerekecektir. İzmir ve Ege Bölgesi için hem balkon korkuluğu hem de merdiven korkuluğu için ihtiyaca yönelik şık korkuluk modellerine, Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Yükseklik korkusu olan insanlar için balkon alanları ve merdiven kenarları, daha ürkütücü olabilmektedir. Ancak balkon veya merdivenlerde güvenliği sağlamayı temel amaç edinmekte olan korkuluk modelleri, sadece yükseklik korkusuna sahip olan kişiler için değildir. Farklı malzemelerden üretilmekte olan balkon korkuluğu modelleri veya merdiven korkuluğu modelleri ile daha güvenli alanlar oluşturulmaya çalışılır. Kaliteli malzeme kullanımıyla, daha uzun ömürlü kullanım ve şık görünüme ulaşma amaçlanır. Doğru malzemenin doğru işçilikle bu alanlarda uygulanması ise Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri uzmanları ile mümkün olmaktadır.

Korkuluk Seçenekleri

Balkon Korkuluk Modelleri

Balkon korkuluk modelleri için en belirleyici öğe, üretildiği malzeme olmaktadır. Alüminyum, krom, cam gibi birçok balkon korkuluğu modeli bulunduğu gibi; birden fazla malzemenin birlikte kullanıldığı şık modeller de bulunmaktadır. Özellikle dış ortam etkisine maruz kalmakta olan balkon korkuluğu için, doğru malzemeden üretimi yapılan modellere yönelmek daha uzun ömürlü bir balkon korkuluğu kullanımına imkan verecektir. Elbette estetik açıdan da binanın genel yapısıyla uyumlu olan ve görsel zenginlik katacak balkon korkuluğu modelleri sayesinde de yapıların daha şık görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. İzmir bölgesi için hem bol model seçeneğine hem de uygun fiyata Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından üretilmekte olan balkon korkuluğu modelleri ile ulaşabilirsiniz. Balkon alanını daha güvenli biçimde kullanma olanağ verecek balkon korkuluğu modelleri, bina görünümüne de olumlu yönde katkı vermektedir. Yıllar içerisinde bakım gerektirmeden uzun süre kullanılacak balkon korkuluğu modelleri, Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından İzmir ve Ege Bölgesi’ne ulaştırılmaktadır.

Merdiven Korkuluk Modelleri

Balkon korkuluğu modellerinde olduğu gibi kullanılan malzeme türüne bağlı olarak; ahşap, alüminyum, krom, demir, profil, cam merdiven korkuluğu modellerinden söz edilebilmektedir. Genel olarak üretimi uygulama alanı dışında fabrikalarda olan merdiven korkuluğu modelleri için montaj çalışması da önemlidir. Parça parça uygulama alanına getirilen merdiven korkuluğu modelleri, tecrübeli personel tarafından yerine monte edilmelidir. Malzeme kalitesi yanında doğru yapılmış olan montaj sayesinde de merdiven korkuluğu kullanım süresi uzamaktadır. Bağlantı noktaları iyi biçimde birleştirilmiş, zemine en doğru biçimde yerleştirilmiş bir merdiven korkuluğu modeli sayesinde hem güvenlik artmakta hem de uzun ömürlü bir kullanım mümkün hale gelmektedir.

İzmir cam balkon merviden korkuluğu fiyatları için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.