PZT - CMT 8:00 - 18:00
krom balkon korkuluğu

Krom Balkon Korkuluğu

Estetik görünüm zenginliği ve güvenlik amaçlı olarak balkon bölgelerinde kullanılan balkon korkuluklarında, uzun ömürlü kulanım da gerekir. Bu olanağı Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından üretilen krom balkon korkuluğu modelleri vermektedir. Dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım imkanı, estetik zenginlik gibi istekler için en iyi olanağı balkon korkuluk modellerinde krom balkon korkuluğu seçeneği sağlar. Krom malzemeler; paslanmaz yapısıyla cam, alüminyum, ahşap gibi malzemelerle de kolayca kullanılabilmektedir. Krom malzemenin ısıya, paslanma olayına ve dış etkenlere karşı getirdiği dayanıklılık ile balkon korkuluğu için en uygun malzemeye ulaşırsınız. Standart korkuluk, profil korkuluk ve lamalı korkuluk gibi çeşitlerden birini seçerek balkon alanınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz bir krom balkon korkuluğu çözümüne kavuşursunuz.

Balkon alanının güvenliği için tercih edeceğiniz korkuluklar, zaman içerisinde ilk gün verimini kaybedebilir. Dış etkilere maruz kalmakta olan balkon korkuluğu i.in en uygun malzeme olarak, paslanamaz özelliği ile krom olmaktadır. Sağlamlığı ile de uzun yıllar güvenli kullanım olanağı vermekte olan krom, farklı malzemelerle bir arada kullanılarak ayrı bir estetik şıklığı balkonlara getirebilmektedir. İzmir krom balkon korkuluğu çözümleri için Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri uzmanları ile görüşerek, kaliteli malzeme ve doğru montaj olanağına da ulaşmış olursunuz. Yılların deneyimine sahip olan tecrübeli personellerle, krom balkon korkuluğu modelleri en iyi biçimde balkon alanlarına uygulanmaktadır.

krom balkon korkuluğu

Paslanmaz Krom Balkon Korkuluğu Modelleri

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri uzmanları, diğer balkon sistemlerinde olduğu gibi, yerinde tespit çalışması sonrasında en uygun paslanmaz krom balkon korkuluğu modeline ulaşabilmeniz için çalışma yürütmektedir. Uygulamanın yapılacağı mekana ve yapı bütünlüğüne göre uygun bir model seçimini uzman desteğiyle yapmalısınız. Krom balkon korkuluğu modelleri, cam veya farklı malzemelerle birlikte kullanıldığında ayrı bir estetik güzelliği de sağlamaktadır. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri uzmanları ile yapacağınız çalışmada en iyi krom balkon korkuluğu modelleri ile karşılaşmanız yanında, montaj konusunda da kaliteli işçiliğe ulaşacağınızı unutmamalısınız.

Krom Balkon Korkuluğu Özellikleri

Krom balkon korkuluğu özellikleri ve avantajlarının başında, paslanmaz yapısıyla dış ortamda uzun ömürlü bir kullanım imkanı vermesidir. Aynı zamanda krom malzeme, yapısı gereği cam veya ahşap gibi malzemelerle balkon korkuluğu uygulaması yapılırken de kullanılabilmektedir. Balkon alanları; yağmur, kar, rüzgar, güneş gibi dış etkilere maruz kalan bir yapı alanıdır. Bu nedenle paslanmaya, ısıya ve diğer dış etkilere karşı en etkin koruma krom malzeme ile elde edilebilir. Isıya karşı olan dayanıklılığı sebebiyle, yangın merdivenlerinin korkuluklarında, bina için merdiven korkuluklarında da tercih edilebilir. Krom malzeme, şıklıktan ödün vermeden balkon korkuluğu olarak kullanılırken; bahçe, merdiven, Fransız cam önü, dış mekan gibi ortamlarda da kullanım olanağı verir. Krom balkon korkuluğu özelliklerinde de, bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanım olanağı vermesidir.

İzmir krom balkon korkuluğu fiyatları için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.