PZT - CMT 8:00 - 18:00

Pleksi Korkuluk

Görsel tasarımın en önemli olduğu alanlarda, hem güvenlik hem de şıklık sunan çözümleri ile pleksi malzemeden ürettiğimiz çalışmalarımızı inceleyin, fiyat teklifi alın…

ÜRÜN KATALOĞU

Katalog arşivimizden 2010 yılından itibaren ürettiğimiz ürünlerin görsel ve tasarımlarına ulaşabilir, yepyeni projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

PROJENİZE TEKLİF VERMEYE HAZIRIZ!

Yapı sektöründe görülen gelişmelere bağlı olarak daha şık yaşam alanlarına kavuşuyoruz. Görsel açıdan daha dekorasyon örneklerini, kullanılan yeni malzemeler sağlıyor. Pleksi malzemeler de bu nedenle yapı elemanı olarak kullanılmaya başlandı. Şeffaf ve saydam malzemeden üretilen pleksi, dekorasyon alanında da kullanılmaya başlandı. Hem konutlarda hem de işyerlerinde tercih edilmekte olan bu ürünler, cam malzemelere göre daha dayanıklı ve ekonomik olmasından dolayı da öne çıkıyor. Farklı ürünlerle de başarılı korkuluk çalışmalarına imza atan İzmir merkezli firmamız Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri, pleksi korkuluk konusunda da uzmanlarıyla tüm İzmir ilçeleri ve Ege Bölgesi geneline hizmet vermektedir.

Yüksek ısılara dayanıklı olarak üretilen pleksi malzemeler, çatlamaması ve çizilmemesiyle de öne çıkmaktadır. Güvenliğinizi sağlayacak olan pleksi korkuluk, kullanılan pleksi malzeme sayesinde uzun yıllar kullanım için ideal olmaktadır. Evinizde yada işyerinizde kullanacağınız pleksi korkuluk ile çağdaş, modern bir görünüme özel tasarımlarımız ile ulaşabilirsiniz. Pleksi korkulukları, aynı zamanda mevsimsel değişmelere bağlı olarak dış mekanlar içinde uygulayabilmekteyiz. Uzman ekiplerimiz tarafından tasarımı ve montajı yapılacak pleksi korkuluk için, pleksi baba ve pleksi dikme birleşiminden merdivenlere güvenli ve dayanıklı olarak montaj çalışması tarafımızca yapılacaktır. Özellikle iç mekanlarda bu ürünlerle, dekorasyon yönünden tüm mobilyalarınız ile uyum içerisinde bir yapı ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturulacak olan pleksi merdiven korkulukları için, gümüş rengi pleksi merdiven korkulukları ve altın rengi pleksi merdiven korkulukları seçeneklerini sunmaktayız.

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak pleksi korkuluk çalışmalarında, özel olarak yüksek ısılara getirilerek şekillendirilen pleksi malzemeler kullanıyoruz. Kaliteden ödün vermeden şeffaf yapısı ve ışığı yansıtan özelliği ile pleksilerle ev dekorasyonunuzu çok daha başarılı hale getiriyoruz. Ortamın daha şık bir görünüme ulaşmasını sağlayacak olan pleksi korkuluklar için kalite ve işçilik garantisini Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak vermekteyiz.

Daha güvenli ve şık ortamlara ulaşmanızı sağlayacak olan firmamız, pleksi korkuluk ile evinizde kullanmakta olduğunuz eşyalarla ve duvar boyası ile uyumu yakalamanızı da sağlıyor. Renk olarak gümüş rengi pleksi merdiven korkulukları veya altın rengi pleksi merdiven korkulukları seçimine yönelerek uyumu yakalamak sizlere kalıyor.

Sektörde İzmir merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, tüm İzmir ilçelerine ve Ege Bölgesi geneline pleksi korkuluk konusunda da kaliteli malzeme ve işçilikle birlikte hizmet ulaştırmaktadır. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak şık tasarımlara sahip pleksi korkulukları, tecrübesi ile müşteri beklentilerini en iyi biçimde karşılamak için üretimden montaja kadar hazır hale getiriyoruz. Pleksi korkuluk konusunda kaliteli malzeme ve iyi işçilikle çözüme ulaşmak istiyorsanız, Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak sizleri memnun edecek çalışmalara imza attığımızı referans çalışmalarımızda ve katalog üzerinde yer alan örneklerde görebilirsiniz.