PZT - CMT 8:00 - 18:00

HAKKIMIZDA

İzmir, çevre iller ve tüm Ege Bölgesinde Alüminyum, Krom ve Pleksi Korkuluk Tasarımları ve Özel Çözümler üretiyoruz.

Alümur Alüminyum & Krom Korkuluk
Mimari Çözüm Ortağınız

1990’dan bugüne, her geçen gün çalışmalarımızın üzerine yeni teknolojileri katarak kalitemizi artırmaya devam ettik. Bir çok kurumsal referansımız ile beraber büyümeye devam ediyoruz. “Alüminyum korkuluk“, “Krom korkuluk“, “Pleksi korkuluk” ve bizi farklı kılan “Özel tasarım imalat” hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm taleplerine karşılık veriyoruz.  Ayrıca “Cam Balkon” ve korkuluk tasarımlarımız ile mekanlarınızı oldukça şık görünüme kavuşturuyoruz.

Yaşam alanlarımızda kullanacağımız balkon ve merdivenler, şık görünme yanında güvenliğimizi sağlaması açısından da önem taşımaktadır. Yapılacak olan korkuluklar ile hem göze hoş gelen bir tasarım yakalanmaya çalışılır, hem de kullanımı esnasında güvenliği üst düzeye çıkarması istenir. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak 1990 yılından bu yana müşterilerimizin korkuluk alanlarında en iyiye ulaşması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeni teknolojileri de kullanarak ortaya çıkardığımız birçok projeyi referanslarımız içinde bulabilirsiniz. Konuttan villaya, hastane veya okuldan işyerlerine kadar her alanda merdiven ya da balkon korkuluklarını en güzel şekilde tasarladığımız gibi, kaliteli malzeme kullanımıyla uzun ömürlü ve güvenli biçimde kullanımınızı da sağlıyoruz.

Murat Bey

Şirket Yöneticisi

Her Şey 1990'da Başladı

Çekirdekten yetişen, bir çok fuar ve proje tecrübesiyle büyük bir olgunluğa erişen firma çalışanlarımız, şu an her türlü talebe en kaliteli çözümü üretebilen bir seviyeye gelmiş durumdadır. 

Kurumsal Korkuluk

Korkuluk yapan firmadan ziyade korkuluk tasarımları yapan firma olmamızda en büyük etkiyi bu profesyonel korkuluk firması bilinci, iş ahlakımız ve tecrübemiz sağlamıştır

İzmir Kurumsal Korkuluk Firması

30 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ile sizlerin tasarım fikirlerinizi en iyi şekilde hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Cam balkon fiyatları, alüminyum korkuluk fiyatları, krom korkuluk fiyatları gibi detaylara hakim değilseniz önce firmamızdan fiyat almanızı tavsiye ederiz. Çünkü piyasadaki en iyi korkuluk üreticisi olduğumuz konusunda iddialıyız.

İŞ TECRÜBEMİZ

0

YILDAN FAZLADIR.

REFERANS SAYIMIZ

0

KURUMSAL FİRMADAN FAZLADIR.

ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZ

0

ÇEŞİTTEN FAZLADIR.

ÇALIŞAN SAYIMIZ

0

DENEYİMLİ PERSONELDİR.

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tüm çalışmalarını profesyonel bir ekiple iş ahlakına saygılı biçimde gerçekleştirir. Deneyimli ekip elemanları ile işimizi seviyor ve müşterilerimizin en mükemmel çözüme ulaşması için çaba harcıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda; alüminyum korkuluk, krom korkuluk, pleksi korkuluk çalışmalarını hızlı ve kaliteli biçimde tamamlıyoruz. Bunun yanında özel tasarım imalat seçeneğini her zaman müşterilerimize sunmaktayız. Hizmet seçeneklerimiz arasında; cam balkon, krom bina veya bahçe kapıları, apartman kapıları konusunda da çözümlerimiz bulunuyor. İstediğiniz çözümü ister var olan kataloğumuzdan beğenin, ister tarif edin ve çalışmayı Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri ustalarına bırakın.

Tüm yapılacak çalışmalarımızda göze hoş gelen, konforlu biçimde kullanım olanağı veren, hem sağlamlığı ile hem de kalitesiyle güven veren ürünler üretmekteyiz. Sizin kullanım alanınıza has özel çözümler için uzman ekibimizle çalışma yürüterek; istekleriniz doğrultusunda özel imalat metal kapı, krom kapı, korkuluk seçenekleri de vermekteyiz.

İzmir merkezli olan çalışmakta olan Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri, uygun fiyatlı ve başarılı hizmetlerini İzmir ilçeleriyle tüm Ege Bölgesi geneline ulaştırmaktadır. Güler yüzlü ve iş ahlakına sahip olan firmamızın ekipleriyle, son teknolojileri kullanılarak kaliteli parçaları üretiyoruz ve %100 müşteri memnuniyeti elde ederek yerinde montajını yapıyoruz. Bizden istemiş olduğunuz çözüm özel cam balkon, teras veya merdiven korkuluğu gibi seçeneklerden hangisi olursa olsun, ürünlerin imalatından uygulamasının yapılmasına kadar komple çözümler sunmaktayız.

Bizler uygun fiyat yanında kaliteye de önem vererek yaşam alanlarınızın güvenlikli hale gelmesini, konforlu ve şık görünmesini sağlıyoruz. Bunu da merdiven ve balkonlar için şık ve uygun fiyatlı korkuluk çözümleri ile gerçekleştiriyoruz. İzmir merdiven korkuluğu yada İzmir balkon korkuluğu arayışlarına en başarılı çözümleri sunmakta olan Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri; görsel tasarımın önemli olduğu noktalarda alanlarda, hem güvenlik hem de şıklık sunan çözümleri size ulaştıracaktır. Firmamız size özel tasarımlarla çözümler ürettiği gibi; apartman kapısı, otopark kapısı, bahçe kapısı gibi alanlarda da uygun fiyatlı ve kaliteli çözümleri size sunmaktadır. Kaliteli malzemeden imal edilen korkuluklarla, cam balkonlarla ve kapılarla yaşam alanlarınızı daha şık hale getireceksiniz.