PZT - CMT 8:00 - 18:00

Alüminyum Krokuluk

Merdiven ve balkonlar için şık ve uygun fiyatlı korkuluk çözümleri için yaptığımız çalışmaları inceleyin, fiyat teklifi alın…

ÜRÜN KATALOĞU

Katalog arşivimizden 2010 yılından itibaren ürettiğimiz ürünlerin görsel ve tasarımlarına ulaşabilir, yepyeni projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

PROJENİZE TEKLİF VERMEYE HAZIRIZ!

ALÜMİNYUM KORKULUK ÇEŞİTLERİ

Yaşadığımız yerlerin daha güzel görünmesini ufak dokunuşlar ile dahi sağlayabiliriz. İster evinizde ister iş yerinizde uygulaması yapılacak olan bir dekorasyon çözümü ile hem daha güvenli bir alana hem de şık görünümlü bir ortama sahip olabilirsiniz. Özellikle merdiveni olan alanlarda korkuluk seçimini alüminyum korkuluk yönünde kullanırsanız daha fazla model ve özelleştirme imkanı elde edebilirsiniz. İzmir merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri, size en doğru çözümü uygun fiyat ve kalite garantisi ile sunacaktır. Binalarınızda bulunan balkon, teras, merdiven gibi alanlarda kaliteli malzeme kullanımıyla hem güvenliği hem de şıklığı alüminyum korkuluk kullanımıyla sağlanabilir.

Güvenlik ve estetik amaçlı olarak genel olarak balkon, merdiven, teras gibi yerlerde alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum korkuluk denmektedir. Kullanım avantajı diğer türlere göre montajının oldukça kolay ve hızlı biçimde yapılabilmesidir. Alüminyum korkuluklar tadilat istemediği gibi çok uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Korkulukların montaj aşaması genel anlamda bina çalışmalarında en son işlemlerinden biri olduğu için diğer imalatlara da zarar vermeden uygulaması yapılabilmektedir. Montaj aşamasında demonte olarak gelen parçalar, yerinde birleştirilerek uygulaması yapılmaktadır. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri uzman ekipleri bu çalışmayı özenli biçimde ve kısa sürede tamamlamaktadır.

ÜRÜN GALERİSİ

Alüminyum korkuluk hem maliyeti diğer korkuluk modellerine göre avantaj getirir, hem de estetik görünüm açısından diğer uygulamalara göre avantaj sağlar. Aynı zamanda hafif malzeme olmasından dolayı binaya binecek olan yükün de az olması sağlar. Kullanımında ise temizlik dışında herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan kullanım olanağı verir. Küf, pas, sıcak veya soğuktan etkilenmediği için uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilir. Balkon, merdiven, teras gibi alanlarınız daha şık bir görünüme kavuştururken doğada çözünürlüğü açısından doğa dostu olan bir ürünü de kullanmış olursunuz. Zaman içerisinde size ek masraf getirmeyecek, temizliği kolay ve uzun ömürlü kullanım olanağı verecek korkuluklara, Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından hazırlanan alüminyum korkuluklar ile ulaşırsınız. Üstelik hem uygun fiyat hem de kaliteli malzeme ve işçilik garantisini yapılacak çalışma için elde etmiş olursunuz.

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından özel olarak hazırlanmakta olan alüminyum korkuluk için alüminyum kare korkuluklar veya alüminyum yuvarlak korkuluklar seçeneklerine yönelebilirsiniz. Uzman ekibimiz kaliteli ürünlerin imalatını ve yerinde eksiksiz biçimde montajını tamamlayacaktır. İster İzmir ve ilçelerinde olun, ister Ege Bölgesi illerinde bulunun bina yada kurumlarınız için alüminyum korkuluk konusunda var olan ihtiyaçlarınızı gidermek için uzman bir ekiple çalışma yürütün. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak toplu konutlar, villalar, kamu kurum ve kuruluşları, okul ve hastaneler için de alüminyum korkuluk çözümleri sağlıyoruz.