PZT - CMT 8:00 - 18:00

Özel İmalat

Tamamen zevklerinize özel, mekan ve teknolojinin imkan verdiği sınırlar çerçevesinde projenize özel imal ettiğimiz ürünleri ve diğer tüm çalışmalarımızı inceleyin, fiyat teklifi alın…

ÜRÜN KATALOĞU

Katalog arşivimizden 2010 yılından itibaren ürettiğimiz ürünlerin görsel ve tasarımlarına ulaşabilir, yepyeni projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

PROJENİZE TEKLİF VERMEYE HAZIRIZ!

İzmir merkezli olarak merdiven korkulukları konusunda müşterilerine destek vermekte olan firmamız; alüminyum, krom veya pleksi malzemeden üretilen birçok yapı malzemesinin imalatı ve montajında da müşterilerine hizmet vermektedir. Bu ürünler arasında; apartman kapıları, otopark kapıları, sürgülü kapılar, bahçe kapıları bulunmaktadır. Yapıların daha güvenli hale gelmesi için daha çok korkuluk üretimine yönelerek uzmanlaşmış olan Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri, müşteri talepleri doğrultusunda bilgi ve birikimini özel imalat ürünlerde de en iyi biçimde göstermektedir. İzmir merkez ve ilçelerinin yanında Ege Bölgesi geneline de müşteri isteklerine yönelik olarak hizmet ulaştırmaktayız.

Yaşamın büyük kısmını geçirdiğimiz ev veya işyerlerinde dekorasyonun daha iyi olması için uzman desteği almak gerekir. Özellikle merdiven ve balkon gibi alanlar için güvenliğin de düşünülmesi zorunludur. Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak yapıların bu alanları için başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yapılan korkuluk çalışması sonrasında güvenli, uzun ömürlü bir kullanım elde edildiği gibi, daha görsel açıdan hoş bir görünüm elde ediliyor. Ancak İzmir ve ilçeleri yanında Ege Bölgesi içinde merdiven korkulukları ve balkon korkulukları üretip montajını yapan firmamızın faaliyet alanı bunlarla sınırlı kalmıyor. Uzman ekibimiz ile taleplerinize yönelik olarak apartman kapısı, otopark kapısı, sürgülü kapı ve bahçe kapısı üretimini de kaliteli malzeme ve işçilikle üretiyoruz.

Özel İmalat Apartman Kapısı

Konutlarda güvenliğin başlangıç noktası apartman kapılarıdır. Bu kapıların kaliteli malzemeyle, sağlam ve uzun ömürlü olması oluşabilecek birçok güvenlik sorununu baştan ortadan kaldırmak anlamına gelir. Hem kullanımı kolay, hem şık ve gösterişli apartman kapıları için Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri başarılı çalışmalar yapmaktadır. Korkuluk Katalog modellerimizi inceleyerek, istediğiniz modelin sizin için hazır olması için talepte bulunabilirsiniz.

Özel İmalat Otopark Kapısı

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri tarafından temin edebileceğiniz bir diğer başarılı çözüm ise otopark kapılarıdır. EN kaliteli malzeme ile kullanımı kolay bir otopark kapısı seçeneğini sizlere işçilik ve malzeme garantili olarak sunuyoruz. İzmir ve ilçeleri yanında Ege Bölgesi genelinde de özel imalat otopark kapısı üretim ve montajını ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Özel İmalat Sürgülü Kapı

Sürgülü kapılar, yaşam alanlarımızın daha kullanışlı hale gelmesi için en iyi çözümler arasında yer alır. Bu kapılarda kullanılacak malzeme kalitesi ise hem kullanımını hem de ömrünü etkilemektedir. Krom korkuluk konusunda uzmanları ile başarılı hizmetleri olan firmamızın ustaları, üretimden montaja kadar sizlere en şık özel imalat sürgülü kapı modellerini sağlamaktadır.

Özel İmalat Bahçe Kapısı

Özellikle villa tipi bağımsız konutlar için bahçe alanı çok değerlidir. Bu alanlarda kullanılacak olan bahçe kapısı modellerinin de özel imalat şık tasarıma sahip olması istenir. Bu konuda Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak kaliteli malzeme ve işçilikle en iyi çözümleri sunmaktayız.