PZT - CMT 8:00 - 18:00

Krom Korkuluk

Güvenlik, konfor ve tasarım hepsini bir noktada toplamak ve kaliteli korkuluk yaptırmak istiyorsanız yaptığımız çalışmaları inceleyin, fiyat teklifi alın…

ÜRÜN KATALOĞU

Katalog arşivimizden 2010 yılından itibaren ürettiğimiz ürünlerin görsel ve tasarımlarına ulaşabilir, yepyeni projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

PROJENİZE TEKLİF VERMEYE HAZIRIZ!

KROM KORKULUK ÇEŞİTLERİ

Küpeşte olarak da bilinmekte olan korkulukların günümüz mimari yapıları içinde; balkonlarda, teraslarda, merdiven kenarlarında, Fransız balkon alanlarında, havuz kenarlarında kullanıldığını görebiliyoruz. Korkuluk olarak ifade edilen bu öğeler, küpeşte veya tırabzan olarak isimlendirilirken temelde güvenlik sağlama amaçlıdır. Ama günümüzde mimari yapıların görünümleri ve iyi biçimde dekorasyona sahip olması da önem kazanmıştır. Bu nedenle korkuluklar bu amaca da, binalarda hizmet etmektedir. Burada ise kaliteli malzeme yapısı ile krom ürünü öne çıkmaktadır. Ana maddesi çelik olan krom korkuluk veya halk arasında paslanmaz olarak tabir edilen metaller fazlaca tercih edilmektedir.

Krom korkulukların ana hammaddesi çelik olup kimyasında yaklaşık % 11 oranında da krom bulunur. Malzeme olarak sert yapıya sahiptir. Bundan dolayı da dış etkenlere daha fazla mukavemet gösterebilmektedir. Paslanmaz kromda, asıl dayanımı sağlayan yüzeyinde bulunan yoğun oksit tabakadır. Bu tabakanın oluşması da oksijen bulunan ortamlardadır. Dış ortamlarda kendine yenileme özelliğini bu nedenle bulmaktadır. Özellikle dış mekanlarda kullanılacak olan korkuluk sistemlerinde tercih edilebilmektedir.

Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz krom korkuluk için uygun fiyatlarla en güvenli ve şık çözümü üretiyoruz. Dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlar içinde gönül ferahlığı ile kullanım olanağı veren krom korkuluk modellerinde, başarılı işçiliğimizle kaliteli malzeme kullanarak uzun ömürlü kullanım olanağı elde etmenizi sağlıyoruz. Kromla kaplanmış çelikten üretilen bu korkuluklar, her türlü darbe ve hava koşullarına üstün düzeyde dayanıklı olduğundan dış ortamların vazgeçilmezidir. Balkon kenarlarında, Fransız balkon alanlarında paslanma yapmaması ve parlak bir yapıda olması sebebiyle kullanımı sayesinde ayrı bir şıklık elde edilir.

ÜRÜN GALERİSİ

Krom Balkon Korkulukları

Bazıları için balkon alanı tam anlamıyla uzun süre geçirilen bir alandır. Bu alanda hem güvenliğin hem de tasarımıyla farklılığın ortaya çıkması için krom balkon korkulukları iyi bir çözümdür. Krom balkon korkulukları, krom yapısından dolayı uzun ömürlü bir kullanım olanağını da verecektir. Balkon alanızı daha iyi gösterecek kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanacak olan bir krom korkuluk sahibi olmak isterseniz İzmir merkezde, İzmir ilçelerinde yada Ege Bölgesi’nde hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Krom Merdiven Korkulukları

Özellikle toplu konutlarda, hastane veya okul gibi kurum merdivenlerinde görüntü de önem kazanır. Bu nedenle uzun kullanımla beraber iyi bir görünümü sizlere krom merdiven korkulukları ile sağlıyoruz. Yapılarda daha iyi görünümü elde edebileceğiniz krom merdiven korkuluk seçeneğini kaliteli işçilik imkanıyla Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri sağlamaktadır.

Krom Camlı Balkon Korkulukları

Camlı balkon sistemleri yaptırarak, balkonu da ayrı bir kullanışlı hale getirmek isteyenlere şık ve uzun ömürlü korkuluk kullanım olanağını krom camlı balkon korkulukları vermektedir. Hem malzeme kalitesinde, hem de işçilikte size en uygun seçenekleri Alumür Alüminyum ve Krom Korkuluk Cam Balkon Sistemleri olarak İzmir merkezli olarak sağlamaktayız.